KAS MĒS ESAM?

Bidfood Latvia ir daļa no Bidcorp starptautiskā koncerna. Kopš dibināšanas 1989 gadā Bidcorp ir izaudzis no uzņēmuma Dienvidāfrikā līdz globālam koncernam ar pārstāvniecību 30 valstīs piecos kontinentos. Kompānija Bidfood Latvia ir viens no vadošajiem pārtikas produktu vairumtirgotājiem HoReCa (viesnīcas, restorāni, kafejnīcas) sektorā, kas Latvijas teritorijā strādā kopš 2009.gada. Šogad Latvijā mūsu aktīvajā klientu portfolio ir vairāk kā 900 lojālie klienti – HoReCa sfēras uzņēmumi ar 1500 piegāžu vietām.

Saviem klientiem mēs nodrošinām pilnu apkalpošanas servisu:

  • ar klientu menedžeriem, kas palīdzēs piemeklēt labāko produktu klāstu;
  • ar kulināriem konsultantiem, kas palīdz izstrādāt pagatavošanas receptes un lietošanas ieteikumus;
  • preču piegāde un tehniskais nodrošinājums.


Unilever Food Solutions ir daļa no Unilever grupas, tādēļ mums ir pieejami labākie risinājumi un jaunākās tehnoloģijas. Mūsu produkti, kā arī iedvesmojošas receptes un meistarklases padara pavāru darbu vieglāku un efektīvāku, tāpēc viņiem ir vairāk laika izbaudīt to, kas patīk visvairāk – ēdiena gatavošanu. Pārtikas rūpniecībā mēs strādājam kopš 1873. gada, veidojot zināmus, starptautiskus zīmolus, piemēram,  Knorr, Rama, Hellmann’s  un Lipton.

Mēs esam uzticami partneri dažādiem ēdināšanas uzņēmumiem un katru dienu nodrošinām saviem klientiem atbalstu, iedvesmojam viņus, kā arī palīdzam attīstīties.

Gemoss ir vadošais HoReCa sektora piegādātājs Latvijā. Uzņēmums izceļas ar plašu preču un pakalpojumu klāstu, bāru un restorānu aprīkojumu un iekārtu tirdzniecību, konditorejas izejvielu tirdzniecību, trauku un pasākumu inventāra nomu, kā arī ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos.

  • BRC Sertifikāts. Gemoss garantē produktiem augstāko kvalitāti, jo tiek pārbaudīta katra produkta izcelsme un ražošanas kvalitāte.
  • 27+ gadu pieredze. Uzņēmums uzkrājis lielu pieredzi un zināšanas, lai klientiem sniegtu ne tikai labākos produktus, bet palīdzētu arī tos vislabāk pielietot. 
  • Plašs preču sortiments. Gemoss piedāvā vairāk nekā 20 000 preces no kvalitatīviem un pārbaudītiem piegādātājiem. Pasaulē atpazīstami, uzticami zīmoli ar izcilu kvalitāti.
  • Private label risinājumi. Lepojamies un attīstam savas preču zīmes un piedāvājam ražot mūsu produktus zem klientu preču zīmes. Mūsu produkciju novērtē klienti gan Latvijā, gan pasaulē.

Prolux ir viens no vadošajiem uzņēmumiem profesionālo virtuves, veļas mazgāšanas, viesnīcu aprīkojuma un medicīnisko aukstumiekārtu tirdzniecībā un to tehniskajā apkalpošanā.

Uzņēmums tika dibināts 1999. gadā, pārņemot “Electrolux” profesionālās tehnikas izplatīšanu Latvijā no Zviedrijas meitasuzņēmuma “Electrolux Latvia”. Prolux veic ēdināšanas un veļas mazgāšanas konceptu un tehnoloģiju izstrādi, tehnisko rasējumu un iekārtu specifikāciju sagatavošanu. Iekārtu tirdzniecībā vislabākos rezultātus izdodas sasniegt, kopīgi strādājot ar klientu un izprotot, kāds ir tā biznesa redzējums un patiesās vajadzības.

Nozīmīga Prolux daļa ir servisa komanda, kas veic iekārtu montāžu, garantijas un pēc-garantijas iekārtu servisu un apkalpošanu.

Mēs saprotam klientu un pieliekam visas savas pūles, lai mūsu sadarbība būtu veiksmīga.

 .